logo

 

Bazar Odzieżowy to firma zajmująca się budową sieci sklepów z odzieżą nową, używaną oraz pochodzącą z outletów. Jako długofalowy cel biznesowy postawiliśmy sobie dotarcie do jak największego grona Klientów pragnących otworzyć sklepy franczyzowe z odzieżą używaną. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka możliwości prowadzenia własnego punktu na zasadach franczyzy.

Rawicka 9, 60-113 Poznań +48 575 002 841

title image

Oferta

oferta1

Jak wygląda oferta współpracy?

Oferujemy możliwość otwarcia własnego sklepu z odzieżą używaną lub outletową w ramach współpracy i korzystnej umowy franczyzowej. Elastyczność naszej oferty sprawia, że przypadnie ona do gustu zarówno doświadczonym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją własną działalność gospodarczą, ale do tej pory brakowało im ciekawego pomysłu. Dostawcy towaru oraz kontrahenci, z którymi obecnie współpracujemy, są liderami w branży na rynku europejskim. Właśnie dzięki takim solidnym i uczciwym partnerom, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość markowej odzieży używanej oraz outletowej.

Proponujemy różne korzystne rozwiązania

Przygotowaliśmy oferty franczyzy odzieżowej o zróżnicowanym typie towaru oraz różnych progach cenowych. Bogaty wybór, który oferujemy w ramach podjęcia współpracy na zasadach franchisingu odzieży, pozwala na otwarcie własnego sklepu franczyzowego z odzieżą używaną każdemu, niezależnie od posiadanych środków na inwestycję!

Proponujemy różne rozwiązania oraz typ towaru skupiony pod konkretną marką. Nasza oferta przewiduje zarówno założenie standardowych second-handów, sklepów z markową i ekskluzywną odzieżą używaną, outletów, jak również sklepów z odzieżą dziecięcą. Zachęcamy do skorzystania z propozycji franczyzy. Każdy typ towaru oferujemy pod osobną marką.

oferta2
oferta3

Możesz liczyć na nasze wsparcie

Nikogo nie zostawiamy bez pomocnej dłoni, chętnie dzieląc się doświadczeniem w handlu ubraniami. Partnerom oferujemy rozmaite szkolenia. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca była owocna i spełniała ich oczekiwania. Co ważne, osoby chcące prowadzić nasze sklepy odzieżowe wnoszą niskie opłaty franczyzowe, w ramach których gwarantujemy kampanię reklamową oraz wsparcie koordynatora ds. sprzedaży. Przewidujemy szybki zwrot inwestycji (około dwóch miesięcy) w zależności od wielkości, rodzaju sklepu, jak też ilości towaru.

Naszym partnerom gwarantujemy:

Całkowitą wymianę towaru co tydzień lub co dwa tygodnie
Promocję „codziennie spadające ceny”, co czyni naszą ofertę bardziej atrakcyjną w przypadku sklepów Bazar Odzieżowy
Wymianę towaru w okresie dwutygodniowym w przypadku sklepów 1NewStyl
Terminowość dostaw zamawianej odzieży używanej i dogodne warunki rozliczeń
Indywidualnie ustalaną wyłączność terytorialną
Doradztwo w zakresie wyboru lokalu pod działalność
Pomoc w optymalizacji projektu wykorzystania powierzchni sprzedażowej lokalu, w którym będzie prowadzona działalność
Wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń dla personelu oraz menedżerów
Pełen pakiet szkoleń z zakresu obsługi klienta, organizacji punktu sieci, jak też ekspozycji towaru i witryn wystawowych
Pomoc w zakupie wyposażenia sklepu
Pomoc w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie własnej działalności