logo

 

Bazar Odzieżowy to firma zajmująca się budową sieci sklepów z odzieżą nową, używaną oraz pochodzącą z outletów. Jako długofalowy cel biznesowy postawiliśmy sobie dotarcie do jak największego grona Klientów pragnących otworzyć sklepy franczyzowe z odzieżą używaną. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka możliwości prowadzenia własnego punktu na zasadach franczyzy.

Rawicka 9, 60-113 Poznań +48 575 002 841

title image

O nas

Sieć sklepów z odzieżą używaną

Bazar Odzieżowy to firma zajmująca się budową sieci sklepów z odzieżą nową, używaną oraz pochodzącą z outletów. Jako długofalowy cel biznesowy postawiliśmy sobie dotarcie do jak największego grona Klientów pragnących otworzyć sklepy franczyzowe z odzieżą używaną, którą mogą sprzedawać na kilogramy oraz na wycenę. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka możliwości prowadzenia własnego punktu na zasadach franczyzy. W naszym portfolio znajdziesz następujące marki:

Bazar Odzieżowy
AleOutlet Multibrand
Bazar Odzież Hurtownia
o-nas-handel

Handel odzieżą używaną nadal stanowi niezwykle zyskowną gałąź przemysłu odzieżowego. Sklepy odzieżowe określane także mianem second-handów przyciągają mnóstwo Klientów poszukujących wysokiej jakości ubrań w atrakcyjnej cenie. Tak duże zainteresowanie rynkiem odzieży używanej sprawia, że jest on postrzegany przez wielu przedsiębiorców jako atrakcyjna branża, w której łatwo o dochodowy, stosunkowo bezpieczny biznes. Jeżeli również Ty myślisz o własnym przedsięwzięciu biznesowym – zgłoś się do nas, a przedstawimy Ci świetny pomysł na firmę.

1 1
Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą biznesu, bardzo zachęcamy do kontaktu poprzez mail lub spotkania się w naszej siedzibie

2 2
Wstępne rozeznanie

Dogadujemy szczegóły i pomagamy we wszystkich sprawach związanych z założeniem działaności

3 3
Inwestycja

Proponujemy początkową kwotę inwestycji oraz pomagamy Ci dostać wkład pieniężny na start

4 4
Otwarcie

Wystartowanie ze swoim biznesem odzieżowym

Quotes & Testimonials

What they said

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.