logo

 

Bazar Odzieżowy to firma zajmująca się budową sieci sklepów z odzieżą nową, używaną oraz pochodzącą z outletów. Jako długofalowy cel biznesowy postawiliśmy sobie dotarcie do jak największego grona Klientów pragnących otworzyć sklepy franczyzowe z odzieżą używaną. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka możliwości prowadzenia własnego punktu na zasadach franczyzy.

Rawicka 9, 60-113 Poznań +48 575 002 841

title image

Bazar Odzieżowy

Bazar odzieżowy

Bazar Odzieżowy to marka pod szyldem której można łatwo i niedużym kosztem założyć własny sklep odzieżowy z ubraniami używanymi i nowymi, posiadającymi metki producenta. Jest to wariant franczyzy odzieżowej wymagający niskich nakładów finansowych, towar bowiem sprzedawany jest na kilogramy.

bazar
bazar2

Ubrania

Częsta wymiana (co 1-4 tygodnie) pozwala na intensywny obieg towaru oraz przyciąga Klientelę zaciekawioną nową dostawą. Towar wymieniany jest w całości, nie ma więc powodu do obaw, że mniej atrakcyjne rzeczy będą zalegać w sklepie przez długi czas.

Szeroki Asortyment

Franczyza odzieży używanej Bazar Odzieżowy przewiduje dostawy mixu damko-męskiego oraz dziecięcego, butów, torebek oraz różnych modnych akcesoriów i dodatków, które nadają się do bezpośredniego powieszenia na wieszakach. Odzież dostarczana w ramach współpracy pod szyldem Bazaru Odzieżowego wyróżnia wysoka jakość, duży procent udziału ubrań markowych oraz nowych, posiadających metki producenta.

bazar3
bazar4

Jednorazowa płatność

Ważne, że teraz dla nowych franczyzobiorców, udzielamy częściowo odroczonej płatności na pierwsze zatowarowanie sklepu.
Co nas wyróżnia, to że opłata franczyzowa jest tylko jednorazowa. Nie pobieramy opłat z tytułu obrotu itp. W ramach tego dostarczamy wszelkie materiały reklamowe ( baner, oklejenie witryny sklepu, ulotki, pomagamy w wizualizacji sklepu, pomoc w zakupie wyposażenia placówki )
Podpisując z nami umowę franczyzową i rozpoczynając pracę pod nazwą jednej z naszych marek, zyskują Państwo możliwość efektywnego rozwijania swojego własnego, dochodowego biznesu odzieżowego!