logo

 

Bazar Odzieżowy to firma zajmująca się budową sieci sklepów z odzieżą nową, używaną oraz pochodzącą z outletów. Jako długofalowy cel biznesowy postawiliśmy sobie dotarcie do jak największego grona Klientów pragnących otworzyć sklepy franczyzowe z odzieżą używaną. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka możliwości prowadzenia własnego punktu na zasadach franczyzy.

Rawicka 9, 60-113 Poznań +48 575 002 841

title image

Hurtownia

Duże aglomeracje

Proponujemy współpracę z osobami zamieszkującymi duże miasta w całej Polsce (małe aglomeracje również mogą liczyć na pozytywne rozpatrzenie kooperacji). Możliwość współpracy jest proponowana na zasadzie prowadzenia hurtowni stacjonarnej lub obwoźnej.

Logistyka i jakość

Posiadamy najlepszych dostawców z zagranicy, którzy dostarczają nam towar najwyższej klasy. Ubrania są modne i uniwersalne – nie ma obaw, że towar będzie zalegał w Państwa hurtowni z powodu braku zainteresowania. W zależności od sortu, wśród oferowanej odzieży występują ubrania używane oraz nowe – z oryginalnymi metkami producenta.

Nie przegap okazji

Wysoka jakość i przystępne ceny, które w zależności od sortu, wyznaczane są na podstawie kilogramów lub rodzaju asortymentu, sprawią, że każdy lokalny sklep z odzieżą używaną lub outletową będzie chciał zaopatrywać się właśnie w Państwa Hurtowni Bazar Odzieżowy!

Oferujemy założenie własnej hurtowni z towarem sprzedawanym jako:

Towar niesortowany
Sort–mix damsko—męski
Cream
Extra cream